ZPO NELL dres.pl

Produkcja

ZPO NELL

21-040 Świdnik

ul. Struga 19

tel. 500 555 025

email: sklep@dres.pl

Tak rodzi się jakość

  • Zaczynamy od najwyższej jakości bawełny. Przed i w czasie procesu produkcji oraz po jej zakończeniu, każda sztuka odzieży cal po calu jest ręcznie kontrolowana przez wykwalifikowanych pracowników. W momencie, gdy wyrób otrzymuje etykietę z logo odboiorcy cel został osiągnięty.
  • Wychodząc naprzeciw wysokim standardom jakości, które sobie wyznaczyliśmy, stale udoskonalamy procesy produkcji. Korzystając z udogodnień jakie stwarza technika, doceniamy również wartość ludzkiego oka i ręki, których nic nie zastąpi. Tworzenie najwyższej jakości wyrobów zaczynamy od wyboru najlepszego, selekcjonowanego włókna bawełnianego, sprawdzanego i dobieranego pod względem jego charaktrystycznych cech, takich jak: długość włókien, ich wytrzymałość i sprężystość oraz kolor.
  • Ale to tylko początek długiego, skrupulatnie nadzorowanego procesu. Każdy nowy wyrób musi pozytywnie przejść 10-puntowy test, w którym nasi pracownicy przygotowania produkcji ustalają i sprawdzają takie parametry jak: wybarwienie i trwałość koloru, kurczliwość, odporność na tarcie i wytrzymałość, dobór nici, zgodność wymiarów, właściwość zastosowanych dodatków i inne parametry wyrobu. Po sprawdzeniu i ustaleniu tych elementów nowy wzór odzieży trafia do produkcji.
  • Po wyborze włókna bawełnianego, podlega ono procesowi przędzenia w celu otrzymania wyjątkowej jakości przędzy. W procesie tym odrzucane są krótsze włókna w celu otrzymania przędzy o dużej wytrzymałości i dobrym, przyjemnym dla dłoni chwycie. W procesie tym testowana jest również jednorodność koloru przędzy i regulowana poprzez dokładne jej przemieszanie. Jakość wytwarzanej dzianiny jest kontrolowana podczas procesu dziania przez automatyczne sensorowe urządzenia, które sprawdzają każdy cal materiału tak dokładnie jak oko najwnikliwszgo kontrolera. Kontrola jakości dzianiny na tym etapie produkcji zajmuje nas bardzo mocno.
  • Nasze produkty poddawane są tym procedurom aby mieć pewność, że będą się dobrze nosiły po długim okresie użytkowania. Pracujemy wspólnie z fachowcami z innych firm nad doskonaleniem nowych metod wytwarzania odzieży. Nawet najnowocześniejsze metody nie zastąpią jednak doświadczonego oka fachowca, jeśli chodzi o kontrolę prawidłowości wybarwienia dzianiny. Również wnikliwej kontroli podlega wykańczanie dzianiny, aby finalny wyrób był przyjemny w dotyku, miękki, sprężysty i wytrzymały.
  • Wykonywanie nadruków na odzieży w rzeczywistości jest tematem artystycznym. Projektanci grafiki tworzą logo lub inny emblemat jak dzieło sztuki. Dobierają formę graficzną, kolory, układ obrazu, cienie i głębię na rysunku. Przedstawiają rozmaite wersje, które mogą być potem wytwarzane w różnych zestawieniach kolorystycznych i gabarytach, w masowej ilości. Współpracuemy ze znakomitymi wytwórcami nadruków, a sitodruki na odzieży są poddawane takim samym rygorom jakości jak inne procesy produkcyjne.
  • Jeśli mówimy, że specjaliści kontroli jakości trzymają rękę na pulsie, mamy dosłownie to na myśli. Osobista, namacalna kontrola ma miejsce także przy krojeniu i szyciu wyrobów.Sprawdzamy dokładność wykonania i zachowanie tolerancji wymiarów każdej części odzieży zanim opuści nasze ręce.
  • Przed opuszczeniem naszego Zakładu odzież jest poddawana końcowej kontroli jakości. Wyroby są oczyszczane z nici i końcówek ściegów po obu stronach wyrobu. Ostrożnie usuwane są podkłady hafciarskie. Wreszcie wyroby są etykietowane, oznaczane rozmiary, ręcznie pakowane jednostkowo i zbiorczo - gotowe są do wysyłki. Nasz system zapewnia sprawną obsługę popytu ze strony zarówno małych i dużych odbiorców.